Allegro

Co jakiś czas trafi mi się sprzedający/kupujący, który nie do końca wie czego chce. Jest to moja czarna lista, zatem nie musi się innym trafić ten sam przypadek lub mogę się mylić co do danej osoby.

Shop318 (Romanowskiego 24a 81-188 Gdynia) - użytkownik w tytule zmieścił odpis „1 SZTUKA KOŃCÓWKI” natomiast w treści aukcji „Cena dotyczy kompletu ( 4 sztuk końcówek )” po czym przysłał 1 sztukę. Jak zapytałem się dlaczego i że w opisie było inaczej to że w tytule było poprawnie, a opis, po nieważny. Dopiero jak allegro dało upomnienie użytkownik chciał się dogadać, poprzez zwrot wszystkich kosztów.

ebu2 (Grzegorz B.) - użytkownik zakupił dysk Samsung w kieszeni Seagate, podczas testów programem do dedykowanych dysków seagate pojawiał się błąd, nie udało się Panu przetłumaczyć iż ten program obsługuje tylko dyski seagate, i nie będzie poprawnie działał nawet jeśli włożymy go do kieszeni seagate.

saferkid1 (Radosław R. RADRE B. Krakówki 3 08-110 Siedlce) - Użytkownik wystawił sposób wysyłki że każdy przedmiot wysłany pojedynczo, przez co za zakupione 2 rzeczy system policzył 2x za wysyłkę. Wysłał to w jednej paczce, całą winą obarczył mnie, chciał zwrócić mniej niż jedna wysyłka, niby jakiś podatek, niby wysłał paragon którego nie dostałem, dopiero po zgłoszeniu a allegro użytkownik zwrócił całość